Dentysta z Tarnowskich Gór pomoże ci odzyskać pewność siebie

Dentysta z Tarnowskich Gór pomoże ci odzyskać pewność siebie

Uśmiech jest bardzo istotny. O tym chyba nie trzeba nikogo przekonywać. To sposób na dodanie wewnętrznego uroku i zjednania sobie innych, co bezpośrednio przekłada się na pewność siebie. Jeśli nasz uśmiech pozostawia sporo do życzenie stajemy się wycofani i gorzej radzimy sobie w życiu, na szczęście można liczyć na pomoc stomatologa.

By zęby były bielsze…

Powodem dla którego wstydzimy się pokazać swojego uzębienia jest to, że nie jest ono śnieżnobiałe, takie jak w reklamach. Na szczęście są sposoby, by z tym walczyć, ale musi pomóc dentysta Tarnowskie Góry. Samemu nie będziemy w stanie poradzić sobie z problemem. Najczęściej stosuje się metodę nakładkowa, która polega na tym, że zakłada się specjalne nasadki na szkliwo wypełnione preparatem wybielającym o odpowiednim stężeniu. Oczywiście wcześniej konieczna jest konsultacja stomatologiczna, bo może okazać się, że pacjent ma skłonności do alergii. W takim wypadku dentysta może odmówić wybielenia. Często też stosuje się laser wybielający. To bardzo prosty sposób na śnieżnobiały uśmiech. Przede wszystkim jest bardzo skuteczny, bo rezultaty widać już po jednym zabiegu – czego nie można powiedzieć o metodzie nakładkowej. Ma jednak pewne minusy – efekt bardzo szybko się zatraca. Z tego właśnie powodu nie zaleca się wykonywania tego typu prac. Laser stosuje się raczej na specjalne okazje, np. na ślub. Jeśli zależy nam na dłuższym efekcie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie metoda nakładkowa.

Wyprostuj zęby…

Wybielenie to jedno. Cóż z tego, skoro zęby są krzywe i źle wyglądają… Na szczęście i temu można zaradzić. Wystarczy zastosować aparat korekcyjny. Pomoże go dobrać dentysta z Tarnowskich Gór. Trzeba go wykonać na specjalne zamówienie. Musi być dostoswany do naszego uzębienia. Tylko w ten sposób będzie można osiągnąć sukces. Niestety, wiele osób ma opory przed zakładaniem tego typu rzeczy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że niektórzy uważają to za wstyd. Aparat na zębach nie wygląda zbyt elegancko. Na szczęście i to się zmienia. Prostowanie zębów z roku na rok staje się coraz popularniejsze, a produkowane obecnie aparaty ortodontyczne są praktycznie niezauważalne. Można zdecydować się na produkty z przezroczystych elementów. W niektórych gabinetach stomatologicznych zakłada się nawet takie, które montuje się po wewnętrznej stronie uzębienia, przez co nikt nie jest tego w stanie w ogóle zauważyć. Warto więc zdecydować się na tego typu zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *