Dlaczego POS jest takie przydatne?

Dlaczego POS jest takie przydatne?

Jesteś właścicielem punktu usługowego, restauracji albo sklepu? Zastanawiasz się jak pomóc usprawnić prace pracownikom i poprawić jakość usług? Skutecznym rozwiązaniem będzie zainstalowanie systemu POS.

System, na który warto postawić

Są różne rodzaje systemów POS, a więc mamy możliwość dobrania najlepszego dla naszej branży. System POS sprawi, że nie będziesz już musiał podliczać na kalkulatorze, zapisywać na kartkach czy sprawdzać dostępności towaru na półkach. Zainstalowanie programu nie jest drogie, ale kiedy nie jesteś przekonany, nie wiesz jak system sprawdzi się wśród pracowników i klientów, możesz skorzystać z darmowej wersji.

Lista wybranych darmowych systemów

1. OpenBravo POS – to system, które działa m.in z czytnikami kodów kreskowych, kasami fiskalnymi i drukarkami. Polecany do punktów usługowych, gastronomicznych, sklepów i klubów.
2. Floreant POS – system przeznaczony do przemysłu gastronomicznego. System posiada bardzo rozbudowany interfejs i wspiera urządzenia takie jak np: drukarka rachunków, kasa fiskalna.
3. Open Source Point of Sale – system polecany dla małych i średnich firm handlowych. Program umożliwia przetwarzanie danych o sprzedaży, dostawach, klientach i pracownikach. Program ma również możliwość przechowywania danach.
4. synPOS – to prosty system, przeznaczony dla małych i średnich punktów handlowych.

A może profesjonalne rozwiązanie?

Wyżej wymienione systemy to tylko propozycji, które mogą zostać wykorzystane przed zakupem pełnego i wielofunkcjonalnego systemu POS. Systemy sprawdzają się niemal w każdej branży, która prowadzi sprzedaż. Programy mają intuicyjne interfejsy i pozwalają na przetwarzanie czy przechowywanie danych, co znacznie usprawnia prace i znacząco polepsza jakość usług. Wszystko mamy w systemie i zawsze możemy do niego spojrzeć. Systemy mają też możliwość szybkiego edytowania aktualnych cen czy wprowadzania promocji. Ryzyko pomyłki jest dużo mniejsze, niż w przypadku kiedy pracownik kalkuluje ręcznie. Systemy zajmują się kalkulowaniem wszystkiego za nas, biorąc pod uwagę najnowsze informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *